Inženýr kvality s AJ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: okr. České Budějovice

Hledáme Inženýra kvality s praxí a znalostí angličtiny, který by se chtěl stát součástí skvělého týmu specialistů v mezinárodní výrobní společnosti a pracovat s nejnovějšími technologiemi.

Dejte o sobě vědět !

POPIS POZICE

– Komunikace se zákazníky v oblasti kvality produktu

– Účast na jednání se zákazníky a spoluúčast při řešení a odstraňování chyb

– Vystavování reklamací a reportů

– Kontrola kvality nakupovaných dílů

– Příprava na interní a externí audity

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ/SŠ technického směru

– Aktivní znalost AJ

– Technické znalosti (ideálně v oblasti vstřikování plastů)

– Praktické zkušenosti s nástroji kvality (výhodou ISO 13485, FDA 21CFR820)

– Schopnost pracovat v týmu i samostatně

– Znalost Microsoft Office

NABÍZÍME

– Atraktivní mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností plus 13. plat
– Jistotu nadnárodní výrobní společnosti
– Možnost seberealizace – nejedná se o obrovský a neosobní korporát
– Bonusy/prémie
– Mobilní telefon
– Notebook
– Příspěvek na penzijní/životní připojištění
– Flexibilní začátek/konec pracovní doby
– Příspěvek na dopravu
– Stravenky/příspěvek na stravování
– Týden dovolené navíc
– Vzdělávací a jazykové kurzy, školení
– Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395