Technolog / Procesní inženýr vstřikování plastů s AJ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Jihočeský,

Hledáme Technologa/Procesního inženýra se zkušenostmi výroby plastů, který by se chtěl stát součástí skvělého týmu specialistů v mezinárodní výrobní společnosti a objevit kouzlo nových technologií.

Dejte o sobě vědět !

POPIS POZICE

– Implementace nových projektů
– Poskytování technických řešení ve výrobě
– Návrh inovací pro zastaralé úseky
– Nastavování a zlepšování výrobních procesů
– Optimalizace výrobního procesu
– Kontakt se zákazníky a komunikace s ostatními oddělením v rámci společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

– Min. SŠ vzdělání technického směru
– Zkušenost se vstřikováním plastů
– Povědomí o procesech v rámci řízení kvality
– Komunikativní AJ na úrovni B2
– Prozákaznický přístup, samostatnost

NABÍZÍME

– Atraktivní mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností plus 13. plat
– Jistotu nadnárodní výrobní společnosti
– Možnost seberealizace – nejedná se o obrovský a neosobní korporát
– Bonusy/prémie
– Mobilní telefon
– Notebook
– Příspěvek na penzijní/životní připojištění
– Flexibilní začátek/konec pracovní doby
– Příspěvek na dopravu
– Stravenky/příspěvek na stravování
– Týden dovolené navíc
– Vzdělávací a jazykové kurzy, školení
– Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
– Možnost občasné práce z domova

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395