ManpowerGroup

Junior CONTROLLER v personální agentuře

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1
Hledáme:Muže i ženy

Staňte se součástí naší společnosti!

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb.

V současné chvíli do našeho týmu hledáme kolegu na pozici “Junior Controller”.

POPIS POZICE

Co vás na této pozici čeká?

– Spolupráce při závěrkovém procesu, reportingu – příprava dat,

– zpracování podkladů pro tvorbu forecastů a rozpočtů,

– příprava pravidelných reportů i ad-hoc analýz,

– spolupráce na rozvoji firemního ERP & BI systému (Helios Green, GIST),

– úzká spolupráce s finančním oddělením, účtárnou a dalšími kolegy napříč firmou.

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké požadavky máme na nového kolegu?

Na této pozici očekáváme motivovaného a energického kolegu se schopností pracovat samostatně, avšak fungovat i v týmovém prostředí (efektivně komunikovat a sdílet informace s lidmi v jiných odděleních společnosti).

Dále očekáváme:
– zkušenost v oblasti controllingu 1 – 2 roky,

– výbornou znalost excelu – ověřujeme na pohovoru testem (pokročilé funkce, kontingenční tabulky, jednoduchá makra výhodou),

– znalost základních principů účetnictví a financí – taktéž jejich znalost ověříme,

– velmi dobré analytické schopnosti a logické myšlení,

– samostatnost, systematičnost, výborné komunikační dovednosti,

– středně pokročilá znalost anglického jazyka.

NABÍZÍME

Co vám za vaši práci můžeme nabídnout?

– Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu v oblasti personálních agentur,
– moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu (metro B – Náměstí Republiky, metro C – Florenc),
– zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + další motivační finanční složka),
– flexibilní pracovní dobu včetně práce na home office,
– práci na plný úvazek,
– možnost vlastní organizace práce,
– přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví),
– služební notebook a telefon i pro soukromé účely,
– firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, sickdays, home office až 2x v týdnu, karta Multisport, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další
– nástup možný ihned či dohodou.

Pokud vás pozice oslovila, neváhejte zaslat životopis a krátký průvodní dopis, proč právě vy jste ideálním kandidátem na pozici Junior Controller.

KONTAKT

Nikola Makovská
nikola.makovska@manpowergroup.cz