ManpowerGroup

Operátor výroby s dopravou na pracoviště ZDARMA!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Nupaky
Hledáme:Muže i ženy

Máte zkušenosti s manuální prací?

Vyhovuje Vám pracovat na jednosměnný provoz?

Pojďte pracovat k nám a na pracoviště Vás dovezeme Zdarma!

POPIS POZICE

– jednoduchá manuální práce ve výrobní společnosti

– kompletace elektrických zařízení

– lisování, broušení výrobků

– lepení výrobků strojním voskem

– pájení a finální kontrola výrobků

Požadujeme pouze lehkou zkušenost s manuální prací ze skladu či ve výrobě, jinak Vás vše naučíme a proškolíme.

Pokud jste spolehlivý a loajální, hledáme právě Vás. Přidejte se k nám do týmu! 🙂

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr

– mzda: 30 – 36 000,- Kč / měsíc

– stravenky

– 20 dní dovolené

– svozová doprava z Opatova zdarma (cca 10 min autobusem)

– lokalita: Nupaky u Prahy

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339