Práce operátora výroby v Třinci za 23.000 Kč

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Stavebnictví, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Třinec
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte práci v Třinci a nevadí vám nepřetržitý provoz?

Tak přijďte se k nám podívat a posilte náš výrobní tým!

Nástup je možný IHNED

POPIS POZICE

Vaše prvotní pozice bude operátor výroby, kde začnete na lisovně a budete postupovat přes pecní úsek, obsluha CNC strojů, glazování až po dokončovací práce (začišťování a balení).

Jedná se o práci v nepřetržitém provoze a ve stoje (2-2-2), tedy 2x ranní, 2x odpolední, 2x noční a 2x volno.

PROFIL KANDIDÁTA

Manuální zručnost

Výhodou je zkušenost s výrobou a s nepřetržitým provozem

NABÍZÍME

Mzda 20.000 Kč + příplatek za neřetržitý provoz (cca 1.200 Kč)

Docházkový bonus 1.000 Kč

Po ZD navýšení bonusu o 1.900 Kč

Možnost stravovaní v kantýně – 1 oběd/10 Kč

13. plat

Příplatek za svátek 100%

25 dní dovolené

KONTAKT

Zuzana Adamčíková
zuzana.adamcikova@manpower.cz
+420 731 634 084