Výrobní controller

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Plzeňský,
Město: Plzeň

Jste v controllingu jako ryba ve vodě? Chcete být součástí silného, nadnárodního hráče na poli strojírenství a mít svou práci rovnou v Plzni? Pokud ano, čtete správně!

POPIS POZICE

  • Analýza finančních nákladů středisek firmy
  • Analýza finančních výkonů společnosti
  • Sledování výkonů finančních výkonů společnosti pomocí pravidelných reportů
  • Sledování smluv
  • Tvorba prezentací pro vedení společnosti
  • Účast na uzávěrkách
  • Controlling výroby, logistiky a nákupu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání zaměření na finance
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
  • Orientace v účetnictví a financích
  • Dobré analytické a prezentační dovednosti

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda 30.000 – 40.000Kč
  • Prémie za věrnost
  • Dotované závodní stravování v kantýně
  • Karta Active Pass
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání
  • Stabilní místo ve stabilní zahraniční společnosti

KONTAKT

Vojtěch Dítě
[email protected]
+420 703 865 307