Inženýr pro výrobní zařízení

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Kraj: Plzeňský,

Máte titul v elektrotechnice a zkušenosti se zaváděním nové výroby? Nebo jste čerstvým absolventem a láká Vás pracovat pro výrobu? Tak to by Vás tahle pozice mohla opravdu zajímat!

POPIS POZICE

  • Zavádění nových výrobní linek a výrobků a s tím spojené procesy
  • Odpovědnost za správně nastavení výrobních strojů a linek
  • Vytváření specifik pro nákup strojního a výrobního vybavení
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Komunikace s dodavateli v rámci celého světa
  • Komunikace s mateřskou společností v zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Technické a tvořivé myšlení
  • Programování PLC výhodou

NABÍZÍME

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností
  • 13. mzda
  • Až 28 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

KONTAKT

Vojtěch Dítě
[email protected]
+420 703 865 307