Development Engineer

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Plzeň

Jste vystudovaný inženýr elektrotechniky a chcete se podílet na aktivně podílet na vývoji nových technologií? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Tvorba výkresové a výrobní dokumentace
  • Úzká spolupráce s úseky vývoje
  • Zajišťování podkladů o shodě výrobku v rámci vývoje
  • Připravování změn designu výrobků
  • Sledování aktuální trendů a standardů
  • Vyhodnocování legislativní požadavků a jejich dopadů na výrobek
  • Meetingy v rámci vývoje

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou velmi vítány
  • Komunikativní angličtina
  • Schopnost hledání technických řešení
  • Znalost čtení výkresové dokumentace

NABÍZÍME

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností
  • 13.mzda
  • Až 28 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307