Jsi obchodník se zkušeností sortimentu, jako je nářadí, dílna, měřidla nebo železářství?

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod, Stavebnictví, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Přerov

Hledáme soulad dynamiky, pracovního nasazení a velmi dobrých obchodních dovedností. Kandidáta, který se nebojí cestovat v rámci celé ČR (centrála v Přerově). Rádi bychom u tebe viděli prokazatelnou praxi sortimentu jako je segment nářadí, dílny, železářství, spojovacího materiálu, případně příbuzného oboru.

Těším se na CV!

POPIS POZICE

  • akvizice – aktivní získávání nových zákazníků a projektů
  • plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu
  • identifikace nových obchodních příležitostí a jejich správa
  • příprava nabídek, vedení zakázek po obchodní stránce

PROFIL KANDIDÁTA

  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • očekáváme vysoké pracovní nasazení, ochota učet se novým věcem
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • flexibilita

NABÍZÍME

  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny
  • vzdělávací kurzy
  • školení

KONTAKT

Renáta Kolárová
renata.kolarova@manpower.cz
+420 602 559 383