Obsluha ohraňovacího CNC lisu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Zruč-Senec

Do mladého kolektivu v české firmě hledáme obsluhu ohraňovacího lisu v rámci rozšíření na dvě směny. Jedná se o práci, kde je potřeba umět číst strojírenské výkresy.

POPIS POZICE

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy
  • Budeš ovládat ohraňovací lis značky TRUMPH
  • Budeš ohýbat plechy podle výkresové dokumentace
  • Budeš měřit a kontrolovat hotové kusy
  • Pracovat budeš na dvě směny
  • Místo výkonu: Zruč – Senec

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti s prací na ohraňovacím lisu
  • Nejdůležitější je, abys uměl velmi dobře číst výkresovou dokumentace
  • Musí na tebe být 100% spolehnutí

NABÍZÍME

  • Mzda 25.000 – 30.000Kč
  • Obědy zdarma
  • Budeš součástí mladého a pohodového kolektivu
  • Budeš platným členem ryze české společnosti

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307