OBCHODNÍ ZÁSTUPCE B2B – prodej mycích linek , aktivní AJ, nebo NJ – MORAVA

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Obchod, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, Olomoucký,
Město: Nezařazeno

Otevírá se šance pro tvůj kariérní růst. Je tu pozice Obchodního zástupce pro region Morava. Hledám šikovného obchodníka, který má zkušenost jako prodejce z technické oblasti min. 2 roky plynně  Aj nebo Nj.

Budete prodávat špičkové mycí linky zákazníkům (čerpací stanice, prodejce automobilů apod.) a zároveň oslovovat zákazníky nové.

POPIS POZICE

  • budete aktivně prodávat mycí linky stávajícím zákazníkům a zároveň oslovovat zákazníky nové
  • povedete obchodní jednání
  • budete kalkulovat a vytváříte nabídky pro naše nové zákazníky
  • součástí bude i poradenství našich zákazníků při pomoci s financováním (leasing a pronájem)

  • hledám prodejně orientovanou a aktivní osobnost se zkušenostmi z B2B obchodu (VZV vozíky, speciální technické potřeby, zemědělské a stavební stroje, kamiony, ostatní stroje apod.)
  • Vaše bydliště leží v oblasti našeho prodeje (Jihomoravský, Olomoucký kraj)
  • máte sebevědomí a jste silní v komunikaci
  • nutná výborná znalost německého popř. anglického jazyka
  • zkušenost jako prodejce z technické oblasti min. 2 roky podmínkou

NABÍZÍME

  • práci v rodinné firmě s fascinujícími produkty, které jsou se svojí kvalitou a inovací jedničkou na trhu
  • atraktivní balíček odměn se všemi tarifními výhody a provizí orientovanou na úspěch
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook a tiskárnu
  • budoucnost ve společnosti orientované na úspěch
  • podporu v zapracování a prodeji
  • finanční podporu v prvních 6 měsících

Renata Kolárová

renata.kolarova@manpower.cz

mob: 602 559 383

KONTAKT

Renáta Kolárová
+420 602 559 383