Svářeč / Zámečník – hledáme i tebe, absolvente!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Středočeský,
Město: Slaný

Jsi svářeč nebo zámečník? A nebo oboje? To je super, právě tebe hledáme do výrobního závodu ve Slaném, kde konečně ocení to, co umíš!

POPIS POZICE

  • Nastoupíš rovnou do kmene firmy
  • Budeš podle výkresů svařovat nebo mechanicky montovat kovové nástavby
  • To, jak se to má udělat budeš hledat v technických výkresech
  • Budeš pracovat na 3 směny – od pondělí to pátku

PROFIL KANDIDÁTA

  • Je potřeba, abys byl alespoň vyučený v technickém oboru
  • Jsi čerstvě po škole a nevíš kudy kam? Nevadí, i tebe chceme!
  • Bylo by dobré, kdybys měl svářečské oprávnění na metodu CO2 – klidně propadlé
  • Pokud budeš mít oprávnění i na autogen, tak úplná bomba!
  • Musíš umět číst z výkresů
  • Potřebujeme, abys byl ochotný pracovat na směny a mohli jsme se na tebe spolehnout

NABÍZÍME

  • Mzda na základě požadavku a zkušeností – není limitována!
  • Náborový příspěvek 20.000Kč
  • Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny
  • Příplatky za pohotovost
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Až 3 sick day – načítá se za dobu bez absencí
  • Dotované jídlo v kantýně – cena jídla 15-25Kč
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti
  • Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307