Obchodní zástupce – Praha

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro společnost zabývající se expresní mezinárodní přepravouhledáme kolegu na pozici Obchodní zástupce.

Pokud hledáte práci v přátelském týmu a máte už nějaké zkušenosti s obchodem, neváhejte nám zaslat Váš životopis !

POPIS POZICE

– Péče o stávající klienty – poskytování poradenství a navrhování řešení k maximální možné spokojenosti

– Akvizice nových klientů

– Mapování trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí

– Plánování schůzek ve svěřeném regionu

– Práce v interním systému

PROFIL KANDIDÁTA

– Praxe na ppozici obchodního zástupce alespoň 3 roky

– Zkšuenosti ze spediční / logistické firmy výhodou

– AJ na komunikativní úrovní

– Obchodní duch a tah na branku

– řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

– Odpovídající finanční ohodnocení + nezastropovaný bonusový systém

– 25 dní dovolené

– 3 Sick Days

– Služební vůz k využití i k soukromým účelům

– Služební notebook i telefon

– Stravenky

– Příspevěk na sport a volný čas

– Cafeteria program

– Příspěvek na vzdělávání

KONTAKT

Anna Vítová
anna.vitova@experis.cz
+420 773 769 174