Vydělej si na vánoční dárky  – až 125Kč/h

Typ úvazku: Brigáda,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Mám pro tebe super brigádu do konce roku!

Na období od října do prosince hledáme šikovné lidi do skladu.

Přidej se k nám a vše tě naučíme ?!

POPIS POZICE

O čem bude brigáda?

Jsme super parta a hledáme parťáky, kteří nám pomůžou na oddělení skladu např. příjem zboží, balení zboží a výpomoc na skladu.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si tě představujeme?

Přivítáme zkušenosti na podobných pozicích, ale není podmínkou, důležitá je chuť pracovat a naučit se něco nového!

NABÍZÍME

Co ti nabídneme?

Jistá brigáda do konce roku

Ranní směna / 6:30 – 15:15/

Odměna až 125Kč/hod

Volitelná možnost směn, ale bude fajn s námi pracovat 4 dny v týdnu

Neváhej a získej novou pracovní příležitost. Můžeš se ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo zavolej na číslo 720 936 899.

KONTAKT

Markéta Kališová
marketa.kalisova@manpower.cz
+420 720 936 899