PPC SPECIALISTA (M/Ž)

Typ úvazku: Plný úvazek, IČO/Živnost,
Obor: Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Mladá, ale za to super rozjetá, digitální agentura hledá nového parťáka/parťačku do svého týmu na pozici specialista PPC (m/ž).

Co tě čeká?

  • Tvorba a správa kampaní různých klientů
  • Práce v systémech Google Ads & Sklik
  • Vyhodnocování výsledků & reporting
  • Sledování online trendů
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Jediným naším požadavkem je, aby si měl/a za sebou už pár let práce v systémech Google Ads a Sklik. Potřebujeme zkušeného člověka. 🙂

NABÍZÍME

Na co se můžeš těšit?

  • Práci na HPP/IČO dle domluvy
  • Platové ohodnocení dle tvých zkušeností
  • Nástup dle tvých možností
  • Flexibilní pracovní dobu & home office
  • Mladý, mega přátelský kolektiv
  • Kanceláře přímo v centru Prahy

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052