ManpowerGroup

Personální konzultant v Pardubicích

Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek,
Obor: Personalistika a HR,
Lokalita: Pardubický,
Město: Pardubice

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty!

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak hledáme právě vás!

Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Pardubic, možnost občasného home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

POPIS POZICE

Co vás čeká na pozici personálního konzultanta?

– každodenní nábor zaměstnanců

– vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a kandidáty

– vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce

– tvorba nástupních i výstupních dokumentů, reporting atd.

PROFIL KANDIDÁTA

Měl/a byste být..:

– komunikativní

– enegická a dravá osobnost s obchodním duchem

– samostatný a asertivní zaměstnanec

..a mít:

– předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců (není podmínkou, ale je výhodou)

– chuť učit se nové věci

– ŘP skupiny B (a nebát se jezdit:)

NABÍZÍME

– příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Pardubic

– práce na plný nebo částečný úvazek (nejméně 0,8)

– množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, možnost práce na home office, sick days, Multisport karta, Cafeterie, jazykové kurzy a další,

– okamžitý nástup aneb včera bylo pozdě:)

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis.

KONTAKT

Regina Plojharová
Regina.Plojharova@manpowergroup.cz