Zákaznický referent/ka – E-shop na interiéry

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Marketingová komunikace a PR, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Pro rodinnou moderní firmu v Českých Budějovicích u Globusu přijmeme posilu na rozšíření týmu díky zpuštění e-shop aplikace zaměřenou na řemeslné interiérové prvky.

Momentálně je tým na tomto oddělení složen ze dvou žen a hledáme třetí do party.

POPIS POZICE

  • Spravování produktů a zakázek v e-shop aplikaci.
  • Telefonický kontakt se zákazníky v případě ujasnění si poptávky
  • Komunikace s technikem
  • Řešení reklamací
  • Případné obstarání zákazníků na prodejně

  • Příjemné vystupování, nejlépe zkušenosti s prodejem nebo zákaznickým kontaktem
  • Ovládání PC
  • Středoškolské vzdělání

NABÍZÍME

  • Možnost nástupu IHNED
  • Pracovní doba: 9 – 18:00 ( v pátek zkrácená nebo dle domluvy flexibilita)
  • Stravenky
  • Mobilní telefon
  • Dobré ohodnocení a motivační variabilní mzda – 24 – 26 000 Kč v hrubém
  • Nárůst mzdy po zkušební době a dobré práci.
  • Možnost parkování zdarma
  • Práci ve stabilní a prosperující rodinné společnosti

V případě zájmu zašlete Váš profil nebo kontat odpovědním tlačítkem. Případně přímo na martin.simon@manpower.cz

KONTAKT

Martin Šimon
martin.simon@manpower.cz
+420 727 942 196