Operátor/ka výroby se mzdou až 29 000 Kč, nástup možný do týdne

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Hradec Králové

Nová výzva pro šikovné dělníky ve třísměnném provozu! Garance rychlé možnost získání stabilního zaměstnání ve společnosti, která se zabývá vývojem, výrobou a implementací pryžového sortimentu v Hadci Králové.

POPIS POZICE

Dělník se zabývá hlavně přípravou gumárenských směsí, vulkanizací výrobků a obsluhou strojů.

Máte-li zkušenosti z výroby, jste zodpovědný a rád se učíte novým věcem, splňujete tímto nejdůležitější požadavky na danou pozici.

NABÍZÍME

– mzdu od 26 000 Kč (navýšení po zkušební době),

– příplatky za noční a odpolední směny,

– 25 dnů dovolené,

– prémie za kvalitně odvedenou práci,

– půlroční a roční prémie,

– dotovaná strava v závodní jídelně,

– prémie u příležitosti životního a pracovního jubilea,

– pracovní oděv a obuv,

a j.

Kontaktujte nás zasláním životopisu prostřednictví odpovědního tlačítka, nebo volejte na tel. 226 257 596.

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz