Hledáme nové kolegy do výroby! Náborový příspěvek 60 000 Kč!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Kuřim

 Hledáme nové kolegy/ně do našeho týmu pracovníků. Pojďte pracovat do nadnárodní společnosti působící v ČR více než 20 let. Pokud hledáte jistotu a fajn kolektiv lidí, neváhejte a čtěte dále.

POPIS POZICE

Náplní Vaší práce bude:

– ruční montáž a kompletace výrobků

– budete také kontrolovat hotové výrobky

– pracovat podle jednoduchých pracovních pokynů

– pracovat budete moci v sedě i ve stoje, dle pracovního zařazení

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

– manuální zručnost

– ochotu se učit nové věci

– schopnost pracovat na dvanáctihodinové směny
(2 dny ranní, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno)

NABÍZÍME

Za Vaši práci Vám nabízíme:

– mzdu 23 000,- až 26 000,-

– náborový příspěvek 60 000,-

– 13. plat

– příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti až 2 500 Kč měsíčně)

– 5 týdnů dovolené

– navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za pouhých 30 Kč

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte a ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo napište na: adriena.vernerova@manpower.cz

Také nás můžete kontaktovat na telefonu:530 506 987.

Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Adriena Vernerová
adriena.vernerova@manpower.cz