Finanční kontroler

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Velké Meziříčí

Do výrobního závodu ve Velkém Meziříčí hledám zkušeného finančního kontrolera, který společně s ředitelem závodu a s finanční ředitelkou společnosti bude pracovat na finančních plánech, reportingu a na rozvoji společnosti.

Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí, která má výrobní závody po celém světě a drží si mnoho prvenství.

Pokud si svoji budoucnost dokážete představit v mezinárodní prosperující firmě, máte potřebné zkušenosti, analytické myšlení a dokážete se domluvit anglicky, tak mi o sobě dejte vědět a probereme více podrobností.

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Budete především finančním partnerem pro vedení závodu
  • Budete spolupracovat s SSC při měsíční závěrce
  • Budete zodpovědný za měsíční reporting a prezentování měsíčních výsledků závodu
  • Budete tvořit budget a forecasty
  • Budete zpracovávat analýzy
  • Budete Podpora při schvalování investic
  • A samozřejmě budete také podpora řízení výkonnosti závodu a podpora stanovení klíčových ukazatelů výkonnosti

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • Máte ideálně vzdělání ekonomického směru (obor finance)
  • Především máte 2-3 roky praxi na podobné pozici (ideálně ve výrobním závodě)
  • Domluvíte se anglicky – alespoň na úrovni B1
  • Ovládáte práci s MS Office, SAP výhodou
  • Jste přesvědčivá vůdčí osobnost s výbornými komunikačními schopnostmi
  • ŘP. B

NABÍZÍME

A jaká bude Vaše odměna?

  • Zajímavé fixní mzdové ohodnocení
  • Práce na HPP s nástupem možným ihned
  • Výkon práce ve Velkém Meziříčí
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní a životní připojištění po odpracovaném roce
  • Bonusy při výročí
  • Po 3 měsících nárok na 1 den rekondičního volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • 37,5 hodin/týden
  • Notebook, telefon
  • Možnost práce na HO

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak mi o sobě dejte vědět prostřednictvím e-mailu: sara.nechutova@manpower.cz a já se s Vámi velmi ráda spojím. Budu se těšit.

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208