Elektro inženýr se znalostí PLC

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Slaný

Společnost s přátelskou firemní kulturou, která se zabývá výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu Elektro inženýra s předchozími zkušenostmi na obdobné pozici.

Nabízíme práci s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi v týmu zkušených kolegů, kteří Vám budou vždy k dispozici. Možnost kariérního růstu.

POPIS POZICE

  • analýza procesu na výrobních linkách
  • analýza závad na výrobních linkách
  • měření elektrických veličin
  • úzká spolupráce s oddělením výroby a kvality

PROFIL KANDIDÁTA

  • elektrotechnické vzdělání
  • zkušenosti s PLC programováním
  • znalost čtení elektro dokumentace
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 6 dnů zdravotního volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • kafetérie (roční příspěvek na sport, cestování, kulturu a zdraví)
  • firemní akce
  • smlouvu na HPP na dobu neurčitou

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz
+420 728 275 980