Sháníte přivýdělek nebo brigádu?

Typ úvazku: Částečný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Karlovarský, Ústecký,
Město: Chomutov

Ztratili jste práci kvůli aktuální situaci nebo hledáte dočasně brigádu? Zavolejte nám a najdeme pro Vás to nejlepší řešení.

POPIS POZICE

Nabízíme uplatnění na různých pozicích ve výrobě ve firmách, které se zaměřují na různé segmenty trhu (převážně automotive). Práce probíhá ve třísměnném provozu.

Máme volná pracovní místa pro kandidáty bez praxe (např. absolventy) ale i kandidáty s víceletou zkušeností.

NABÍZÍME

– mzda dle vašich zkušeností

– atraktivní balíček benefitů (svozy zdarma, dotovaná doprava, výhodné závodní stravování nebo stravenky, flexipassy a další)

– finanční odměny

– férové jednání a včasnou výplatu (vždy nejpozději 15. v měsíci)

– dlouhodobou spolupráci a možnost případné změny pracovní pozice, aby vás, to co děláte, skutečně bavilo

Chcete získat lepší práci ve výrobě a nastoupit co nejdřív? Tak se nám ozvěte na uvedené kontakty nebo jednoduše použijte tlačítko „odpovědět” níže. Těšíme se na vaše životopisy!

KONTAKT

Hana Jančárková
hana.jancarkova@manpower.cz
+420 607 006 028