Technický poradce v obchodní firmě (špičkové okenní, fasádní a dveřní systémy z kovu)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

Máte praktické či teoretické zkušenosti s technickým řešením okenních (případně dveřních nebo fasádních) systémů z kovových materiálů ?

České zastoupení významné evropské firmy nabízí příležitost pro uplatnění vašich zkušeností, ať jste špičkový odborník,  nebo teprve v oboru začínáte !

POPIS POZICE

Co bude náplní vaší práce ?

  • technická podpora obchodního oddělení firmy a pro projektanty, architekty a realizační partnerské firmy (zákazníky)
  • konzultace projektů, optimalizace a návrh řešení v návaznosti na produktové portfolio firmy
  • školení a prezentace pro projektanty, výrobní a montážní firmy

Co byste měli znát, umět a vědět, aby vaše šance uspět byly značné ?

  • vzdělání technického směru a alespoň krátká praxe v oboru projektování, konstrukce či technického poradenství v oblasti oken, fasád, dveří, ideálně z hliníkových profilů
  • znalost práce v potřebných odborných SW, schopnost orientace v technické dokumentaci, MS Office
  • orientace obecně ve stavebnictví a stavebních projektech zejména v oblasti kancelářských a komerčních budov
  • komunikativní aktivní znalost AJ (školení v zahraničí)
  • velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost komunikace se zákazníky i partnerskými firmami
  • technické a kreativní myšlení, schopnost pochopit technické specifikace projektu i produktů
  • spolehlivost, samostatnost, týmová spolupráce
  • ŘP sk. B – aktivní řidič – občasné služební cesty

NABÍZÍME

Co náš klient nabízí ?

  • odpovídající finanční ohodnocení, které poroste s vaší praxí a znalostmi
  • práce v kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti
  • další vzdělávání v rámci firmy (odborné i jazykové)
  • služební telefon, notebook

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420 739 348 798