Referent zákaznického servisu s NJ – super benefity, i pro absolventy!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Český Těšín

Domluvíš se německy? Jsi čerstvý absolvent nebo už za sebou nějakou praxi v administrativě či máš zkušenosti ze zahraničí? Rozšiřujeme tým referentů ve výrobní společnost v Českém Těšíně. Máme pro Vás zajímavou nabídku s množstvím atraktivních benefitů, čtěte dále..

POPIS POZICE

  • denní emailová a telefonní komunikace v německém jazyce
  • denní komunikace s kolegy napříč firmou
  • péče o přidělené portfolio zákazníků
  • příprava cenových nabídek
  • zápis a správa zakázek
  • příprava smluv

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Německý jazyk na úrovni B2
  • Komunikativnost, dynamičnost, smysl pro detail

NABÍZÍME

  • HPP ve stabilní české výrobní společnosti
  • Kvartální odměni, roční odměny, podíl na HV
  • Osobní ohohodhocení
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Pružná pracovní doba 7,5 hod.
  • Moderní pracoviště
  • Odpočinkové zóny
  • Příspěvek na stravování, závodní stravování – výběr z 5 jídel
  • Propacené přesčasy 50%
  • Dovolená 22 dní
  • Zdarma cvičení FyzioFit, služby psychoterapeuta
  • Tembuldingy a firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 tis. k narození dítěte
  • možnost nástupu ihned

Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi prosím Váš životopis. Těším se!

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@manpower.cz
+420 734 524 726