DATA MANAGEMENT / Správce dat SENIOR (finance)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Hledáme kandidáta se zkušenostmi v ERP systémech,  který by podpořil mezinárodní tým v oblasti správy dat ve finanční oblasti výrobní společnosti.

POPIS POZICE

– Podpora globálních administrátorů obchodních partnerů

– Stanovení cílů kvality hlavních dat a komunikace v rámci mezinárodního týmu

– Zajištění integrity a správnosti dat v ERP systémech společnosti

– Aktualizace a vývoj postupů se zaměřením na provozní efektivitu prostřednictvím harmonizace, standardizace a kvality dat

– Snížení nákladů na podnikové procesy koncových zákazníků a dodavatelů kmenových dat při současném zlepšování kvality a výkonu

PROFIL KANDIDÁTA

– Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru

– Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině (min. B2)

– Předešlé zkušenosti s ERP systémy, systémem SAP nebo správou dat (min. 3 roky)

– Znalost procesů Order to Cash, Procure to Pay, Record to Report a Supply Chain

– Schopnost řídit malé projekty s interními i externími týmy, dodržovat termíny, řešit problémy

– Vysoký stupeň sebemotivace a schopnost dobře fungovat samostatně i jako součást mezinárodního týmu

– Schopnost adaptability a kreativního myšlení při řešení problémů

– Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)

NABÍZÍME

– Příležitost být součástí mezinárodní společnosti

– Moderní kanceláře a podporující kolektiv

– Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

– Zaškolení v zahraničí

– Příspěvek na stravné

– Příspěvek na dopravu

– 5 týdnů dovolené

– Flexibilní pracovní dobu

– Jazykové kurzy

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395