Výrobní dělník, lisař – stabilní zaměstnání na HPP v Hradci Králové

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové

Rozhlížíte se po zaměstnání? Máte zkušenosti ve výrobě? A máte rádi nové výzvy?

Nabízíme práci ve společnosti, která je špičkou v průmyslovém zpracování gumárenských prvků s uplatněním v mnoha odvětvích.

POPIS POZICE

Hlavní náplní operátor/ka výroby – lisaře je obsluha stroje (hnětiče, pasírky, dvouválce) pro výrobu vzduchového pružení a silových prvků, vulkanizace výrobků ve třísměnném provozu.

Vítány jsou zkušenosti ve výrobě, fyzická zdatnost a zodpovědný průstup k práci.

NABÍZÍME

Získáte mzdu od 26 000 Kč a k tomu další výhody:

– smlouvu na HPP,

– příplatky za odpolední směny,

– 25 dnů dovolené,

– odměny za dobře odvedenou práci,

– dotovaná strava,

– půlroční a roční prémie,

– bonus u příležitosti životního a pracovního jubilea,

– ubytování pro zájemce,

a j.

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na 226 257 596.

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz