Montážní dělník – Ústí nad Labem

Typ úvazku: Brigáda,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Ústecký,
Město: Ústí nad Labem

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky, kteřá mají zkušenosti z výroby a jsou ochotni pracovat ve 3 směnné provozu.

POPIS POZICE

– montáž a kompletace komponentů

– práce s elketronickými šroubováky

– úklid pracoviště

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost z výrobní společnosti velkou výhodou

– ochota pracovat na 3 směny ( R, O, N )

– manuální zručnost, spolehlivost a pozitivní přístup k práci

– plnoletost

NABÍZÍME

– 20 000Kč – 24 000Kč ( dle plnění norem )

– příplatky za směnnost nad rámec zákona

– příspěvek na stravování

– smlouva na DPČ ( v případě spokojenosti možnost přestupu na HPP )

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349