Hlavní účetní

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Výroba a vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Dolní Ředice

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponentů pro automotive  pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Dolní Ředice

POPIS POZICE

evidence pohledávek, zápočty

samostatné účtování, kurzové rozdíly, časové rozlišení, dohadné položky

příprava a kontrola podkladů pro DPH

zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací

komunikace a spolupráce s externími auditory

účtování banky, správa daní

PROFIL KANDIDÁTA

praxe na obdobné pozici

znalost podvojného účetnictví a orientace v účetních a daňových předpisech

spolehlivost, pečlivost, samostatnost

dobrá znalost excelu

analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

NABÍZÍME

finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

systém bonusového odměňování, prémie

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba

pracovní smlouva na dobu neurčitou již od začátku pracovního poměru

příspěvek na penzijní připojištění

závodní stravování, možnost si napracovat hodiny

kurzy a školení potřebné pro Váš růst

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072