Specialista marketingové komunikace

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Bohumín

Hledáme zkušeného PR specialistu, který má zkušenosti z marketingové komunikace ve větší nadnárodní společnosti. Čeká vás rozmanitá práce s kolegy a agenturami napříč celou Evropou. Důležitá je praxe na obdobné pozici a komunikativní angličtina. Pokud máte zájem pošlete mi své CV na michaela.hyblova@manpower.cz.

POPIS POZICE

  • Podpora při návrhu, realizaci a aktivaci prodejních nástrojů, jako jsou technické brožury, videa, informační přehledy a infografiky.
  • Zajištění odborných překladů pro podporu prodejních týmů.
  • Údržba informačního systému a digitálních marketingových systémů – to zahrnuje web, online cenový nástroj, platformu umožňující prodej atd.
  • Organizace všech globálních (digitální) výstav, konferencí a marketingových akcí.
  • Komunikace s externími agenturami za účelem provádění akcí, kampaní a vytváření obsahu.
  • Podpora zavádění produktů prostřednictvím marketingových kampaní, včetně přímého marketingu a reklam.

  • Min. 4 roky zkušeností v oblasti komunikace, marketingu a digitální komunikace, nejlépe v zahraniční společnosti.
  • Dobré zkušenosti s Excelem a PowerPointem.
  • Zkušenosti s prací v mezinárodních týmech.
  • Plynulost v mluvené i psané angličtině.
  • Ochota cestovat až 20% času.

NABÍZÍME

  • Adekvátní mzda + odměny
  • Stravenky
  • Life-work balance
  • Možnost cestování
  • Možnost využití AJ
  • Odborný růst
  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274