Obsluha CNC obrábění

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Kaplice
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • Kompletní a samostatná obsluha obráběcího stroje
  • Programování řízených CNC obráběcích strojů
  • Manipulace s jeřábovou technikou

PROFIL KANDIDÁTA

  • SOU vzdělání s výučním listem nebo maturitou
  • Zkušenosti s prací na obráběcích strojích
  • Velmi dobrá znalost technické a výkresové dokumentace, programování CNC strojů
  • Základní znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME

  • Mezinárodní zázemí s dlouhodobou perspektivou
  • Fixní plat + premie
  • 13. a 14 plat
  • Odměny za 100% docházku bez absencí
  • 25 dní dovolené
  • Flexi Pass
  • Odměny za věrnost společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395