Svářeč CO 2- 2 směny – Mzda od 29 000 Kč

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Kaplice

Do dobře zavedené společnosti, která je světovým lídrem ve výrobě vstřikovacích strojů a jejich automatizace, hledáme nového kolegu na pozci svářeč CO2

Co společnosti vyrábí? Produkty, s nimiž se setkáváte v každodenním životě: zubní kartáčky, chytré telefony, hračky, obaly potravin, komponenty pro automobilový průmysl a spoustu dalšího.

Chcete doplnit náš tým?

V tom případě nám určitě dejte o sobě vědě

POPIS POZICE

  • obsluha svařovacího robota
  • příprava a svařování ocelových ploch

PROFIL KANDIDÁTA

  • platné svářecí zkoušky CO 2
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • orientace v technické dokumentaci

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  •  hodinova mzda 140 Kč-200 Kč dle zkušeností
  • 3300 Kč osobní ohodnocení
  • 13. a 14 plat
  • 1x ročně Flexi Pass
  • Odměny za věrnost společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Prémie za hospodářský výsledek firmy
  • Odměny za 100% docházku bez absencí
  • Dary při životních výročích
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Příspěvek na pracovní oděv
  • Očkování proti chřipce (v zimních měsících)

KONTAKT

Ana Carmen Voborská
carmen.voborska@manpower.cz
+420 725 857 628