Java programátor (Identity Management produkt)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Do interního týmu hledáme proaktivního programátora se zálibou v Javě, který nám pomůže s vývojem produktového řešení bezpečného a efektivního udělování přístupových oprávnění pro naše klienty.

POPIS POZICE

Pracujeme na vývoji produktu, který umožňuje automatizované a centrální řízení uživatelských účtů a jednotlivých přístupových oprávnění. Co to obnáší:

✔️ Vyvíjíme agilně v Javě

✔️ Proces vývoje zahrnuje analýzu požadavků zákazníka i testování produktu

✔️ Technickou dokumentaci tvoříme v Confluence

✔️ Můžeš se podílet na řešení architektury a technického designu

✔️ Tým má aktuálně 12 členů z řad Čechů a Slováků

Používané technologie: Java EE, Hibernate, SQL, SOAP, REST, PrimeFaces, Groovy, Confluence

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si tě představujeme:

✔️ Máš zkušenost s vývojem aplikací v Javě

✔️ Webové služby SOAP a REST ti nejsou cizí

✔️ Umíš skriptovat v Groovy

NABÍZÍME

✅ Kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům

✅ Multisport karta

✅ Výuka cizích jazyků

✅ Sick days

✅ Možnost částečné práce z domu

✅ Interní a externí školení

✅ Příspěvek na penzijní a životní pojištění

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz