Specialista kvality – zdravotnické prostředky

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie, Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Tuzemská pobočka mezinárodní společnosti a významný lokální distributor zdravotních a hygienických potřeb hledá kolegu/kolegyni na nově vzniklou pozici Specialisty kvality. Pokud hledáte zajímavou a zodpovědnou práci, kde můžete využít svou praxi a dále se rozvíjet, čtěte dále.

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Kontrola dodržování pracovních postupů v rámci společnosti dle platné legislativy ČR a také v kontextu s novými MDR (skladování, monitoring šarží, reklamace…)
  • Účast při externích/interních auditech
  • Komunikace se SÚKL
  • Vytváření či úprava stávajících procesů
  • Úzká spolupráce s mateřskou firmou a s kolegy v Praze

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenosti v oblasti kvality se zaměřením na zdravotnické prostředky
  • Komunikativní znalost angličtiny (spolupráce se zahraniční centrálou) a češtiny
  • Zájem o samostatnou a zodpovědnou pozici – rozvoj v oblasti kvality – např. implementace ISO
  • Nástup ideálně ihned nebo dle domluvy

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Práci na HPP – možnost plného nebo i zkráceného úvazku (PO-PÁ)
  • Zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Příležitost k profesnímu rozvoji a seberealizaci
  • Práci v přátelském a otevřeném týmu
  • Příspěvek na životní, penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Slevy na výrobky
  • Kurzy anglického jazyka

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347