Dispečer dopravy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Pardubický,
Město: Přelouč
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Máš zkušenosti s organizací přepravy? Zvládáš operativně a s rozvahou řešit zákaznické požadavky? Domluvíš se anglicky a ani němčina Ti není cizí?

Pro nadnárodní výrobní společnost hledám schopného a aktivního kandidáta pro zajišťování a organizaci přepravních kapacit napříč pobočkami!

Náplň práce:

– komunikace se všemi pobočkami ohledně logistických požadavků, jejich koordinace

– plánování letecké a námořní přepravy

– evidence přeprav, řešení zákaznických požadavků

– kontrola faktur za realizovanou přepravu

PROFIL KANDIDÁTA

– praxe v oblasti plánování přepravy

– komunikativní AJ, NJ výhodou

– práce s Excelem

– aktivní přístup a samostatnost

NABÍZÍME

– dobré platové ohodnocení vč. dalších bonusů

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na stravování, na dopravu a penzijko

– jazykové kurzy a další vzdělávání

– výhodné volání

– další profesní rozvoj

Zaujala Tě nabídka? Pak se přihlas do výběrového řízení – stačí kliknout na “Odpovědět”!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686