Svářeč 1 směna Písecko

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Písek

Do téměř rodinného týmu lidí hledáme posilu na pozici svářeče.

Pracujeme na 1 směnu kousek od Písku, kam se dá v pohodě dojet vlakem (autem samozřejmě taky).

Máš zkušneosti se svářením a láká tě dozvědět se víc? Můžeš se přijít podívat, abys věděl, do čeho jdeš!

POPIS POZICE

Sváření konstrukcí, velkých, malých, dle zakázek.

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme parťáka, na kterého se můžeme spolehnout.

Někoho, koho baví svařovat a má s tím zkušenosti.

NABÍZÍME

– mzdu podle znalostí a dovedností,

– práci na 1 směnu (6:30 – 15:15),

– obědy za 35 Kč,

– fajn kolektiv, rodinnou atmosféru.

KONTAKT

Lenka Nohejlová
lenka.nohejlova@manpower.cz
+420 736 758 715