Operátor výroby Nošovice od 25 tisíc a přímo do kmene!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nošovice

Do našeho týmu operátorů výroby hledáme nové kolegy a nabízíme super podmínky!

POPIS POZICE

Náplní Vaší práce bude montáž předních masek, palubních desek, přední i zadní nápravy pro automobily.

Pracujeme na tři osmihodinové směny, které se střídají po týdnu.

Požadujeme po Vás pouze manuální zručnost, spolehlivost a ochotu práce ve 3 směnném provozu!

NABÍZÍME

Nástupní plat 24.300 Kč + příplatky!

Navýšení mzdy po zkušební době s průměrným měsíčním výdělkem 27.000 Kč!

Nástup možný ihned a rovnou do kmenového stavu společnosti!

Příspěvek na stravování a mnoho dalších!

Zašlete mi životopis pomocí tlačítka níže nebo rovnou volejte ZDARMA na 800 70 70 70!

Těšíme se na Vás.

KONTAKT

Michal Hnátek
michal.hnatek@manpower.cz