SEŘIZOVAČ – Olomouc

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro rodinnou firmu se španělskými kořeny a mnoha spokojenými zaměstnanci hledáme nového kolegu.

Vaší činností bude:
– Obsluha a seřizování strojů k lisování plastových materiálů (lisostřiky apod.)
– práce v týmu

Na začátku se o vás bude starat zkušenější kolega – takže se nemusíte ničeho bát.

PROFIL KANDIDÁTA

– ochotu práce na tři směny
– zkušenosti se seřizováním – výhodou
– znalost angličtiny nebo španělštiny – výhodou

NABÍZÍME

– nástup ihned
– prohlídka firmy
– nástupní mzda od 24 000 – dle zkušeností, ujasnění se na místě
– 3600 Kč – bonusy – kvalita/docházka
– příplatky
– 100 stravenka za každou odpracovanou směnu
– místo výkonu práce: Olomouc
– každoroční navýšení mzdy

KONTAKT

Petra Byrtusová
petra.byrtusova@manpower.cz
+420 725 807 360