Projektový manažer (projekční činnost ve stavebnictví)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do přátelského prostředí projekční a inženýrské kanceláře hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Projektový manažer/ Projektová manažerka
Pokud máte zkušenosti s projektováním pozemních staveb a s koordinací pracovního týmu, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Kromě pohodových kolegů se můžete těšit na týden dovolené navíc, kvartální prémie či flexibilní pracovní dobu.

POPIS POZICE

– zodpovědnost za přípravu zakázky v projekční fázi (projekční práce u svěřené zakázky – velké projekty, komerční budovy, renovace)
– vedení týmu o 5-15 lidech (projektanti, architekti, ext. subdodavatelé)
– zpracování projektové dokumentace, zodpovědnost za smlouvy, dodržování termínů a kvality
– komunikace se subdodavateli (vodaři, plynaři, elektro)

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání
– zkušenost s projektováním a vedením týmu

NABÍZÍME

– týden dovolené navíc
– flexibilní pracovní doba
– čtvrtletní prémie
– podpora vzdělávání (v oblasti software i soft skills)
– přátelská atmosféra, oteřená komunikace

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275