Logistik senior – možnost kariérního postupu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Auto – moto, Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Jihočeský,
Město: okr. Jindřichův Hradec

! Hledáme referenta logistiky, který se stane součástí zaběhlého profesionálního týmu mezinárodní výrobní společnosti !

POPIS POZICE

– Denní komunikace se zákazníky v anglickém, popř. německém jazyce

– Příjem a zpracování objednávek, plánování výroby

– Komunikace napříč společností (nákup, výroba, kvalita)

– Příprava podkladů pro expedici

– Několikaletá pracovní zkušenost v logistice výrobní společnosti (automotive výhodou)

– Pokročilá znalost anglického jazyka, znalost němčiny výhodou

– Znalost MS Office, znalost SAP

– Aktivní přístup k práci

– Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, časová flexibilita

NABÍZÍME

– Pestrou pracovní příležitost v zaběhlé mezinárodní společnosti

– Možnost kariérního posunu nejen v logistickém oddělení, ale i v rámci celé společnosti

– Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

– Nástupní mzdu dle domluvy a předešlé zkušenosti + odměny v rámci benefitů firmy

– Firemní vzdělávání

– Dotované stravování

– 5 týdnů dovolené

– Perspektivu dlouhodobého a stabilního zaměstnání

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395