Projektant/Aplikační inženýr – chlazení

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledáte pozici, kde využijete technické znalosti i komunikační dovednosti? Je pro Vás důležitý rozvoj kariéry? Pak právě pro Vás je určena skvělá nabídka našeho významného klienta v oblasti komerčního chlazení. Samozřejmostí je pečlivé zaškolení – bude Vám představeno celé produktové portfolio společnosti tak, abyste dokázal zákazníkům navrhnout nejlepší technické řešení.

POPIS POZICE

  • Jednání se stávajícími zákazníky a následná projektová činnost
  • Tvorba řešení a technických návrhů dle požadavků klienta
  • Vypracovávání cenových nabídek, tvorba kalkulací
  • Dohled nad realizací projektu, účast na jednáních

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického směru, obor chlazení je výhodou
  • Znalost práce v AutoCAD nebo Microstation
  • Praxe min. 2 roky na podobné pozici
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost s chladicí technikou, vytápěním, klimatizacemi a podobnými technologiemi výhodou

NABÍZÍME

  • Kompletní zaškolení, pomoc zkušenějších kolegů v týmu
  • Přátelské, inovativní prostředí – prostor pro Vaše názory a nové nápady
  • Motivační finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc + další 3 dny zdravotního volna (sick day)
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Plán rozvoje kariéry
  • Stravenky

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536