Technolog betonu – Plzeňsko a Karlovarsko

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Plzeňský, Karlovarský,
Město: Plzeň, Karlovy Vary

Pro jednoho z předních českých dodavatelů betonu hledáme člověka, který zná beton jako svoje boty.

POPIS POZICE

  • Optimalizace receptur betonu podle výsledků laboratorních testů
  • Srovnávání a upravování receptur podle platných zákonů
  • Zkoušení správnosti čerstvého betonu ve výrobě i na stavbě
  • Spolupráce s betonárnami, ostatními technology a obchodními zástupci společnosti
  • Účast na reklamacích a stížnostech zákazníků
  • Cestování v rámci Plzeňského a Karlovarského kraje

  • Zkušenosti ve stavebnictví, stavebních technologiích nebo laboratoři
  • Středoškolské vzdělání, nejlépe ve stavebnictví
  • Ochota cestova po betonárnách a stavbách

NABÍZÍME

  • Mzda 30.000 – 40.000Kč dle zkušeností + 20% kvartální odměny
  • 25 dnů dovolené
  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 70kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc
  • Kafeterie
  • Sleva výrobky firmy
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Firemní akce

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307