Projektant pozemních staveb

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do přátelského prostředí projekční a inženýrské kanceláře hledáme nového kolegu, který posílí tým projektantů pozemních staveb. Pokud máte chuť projektovat velké stavby, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

POPIS POZICE

– projektování svěřené zakázky v oblasti pozemních staveb (jedná se o větší zakázky, ne RD)
– práce v programu ArchiCAD

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání v oboru
– zkušenosti s projektovánín
– znalost programu ArchiCAD

NABÍZÍME

– týden dovolené navíc
– flexibilní pracovní doba
– čtvrtletní prémie
– podpora vzdělávání (software i soft skills)
– přátelská atmosféra, oteřená komunikace

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275