Řidič VZV za 21.000 Kč a NÁBOROVÝM BONUSEM 10.000 Kč!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Jsme společnost, která se zabývá výrobou brzdových destiček v automobilovém průmyslu.

Nabíráme skladníky, kteří chtějí jezdit s vysokozdvižným vozíkem a budou zásobovat linky potřebným materiálem na provoze.

Rádi vám vše ukážeme a zaučíme.

POPIS POZICE

– obsluha motorového vozíku

– práce na oddělení skladu (zásobování výrobních linek, běžná práce ve skladu)

PROFIL KANDIDÁTA

– platný průkaz VZV

– zkušenost ze skladu

– ochota procovat ve čtyřsměnném provoze (krátký/dlouhý týden 11,5hod. směny)

NABÍZÍME

– mzda 21.000 Kč

– náborový bonus 10.000 Kč

– měsiční bonus až 3.000 Kč

– možnost stravování v kantýně

– nástup možný IHNED

– smlouva na HPP

KONTAKT

Zuzana Adamčíková
zuzana.adamcikova@manpower.cz
+420 731 634 084