Technik oddělení kvality

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Karlovarský, Liberecký,
Město: Ostrov

Do stabilní, výrobní společnosti v těsné blízkosti Karlových Varů hledáme technika kvality se zkušenostmi a komunikativní angličtinou.

POPIS POZICE

  • Kontrola kvality vyráběných produktů
  • Analyzování chyb ve výrobním procesu
  • Implementace nápravných opatření u chybných výrobních procesů
  • Komunikace se zákazníky v rámci reklamací a požadavků na kvalitu
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického směru – elektro/strojní
  • Zkušenosti na podobné pozici, nejlépe v automotive
  • Komunikativní úroven angličtiny
  • Zkušenosti s kabelovými svazky velkou výhodou
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. velkou výhodou

NABÍZÍME

  • Mzda 35.000 – 45.000Kč na základě zkušeností
  • Měsíční prémie
  • Odměny za výkony nad rámec
  • Vánoční bonus
  • 22 dnů dovolené
  • Závodní stravování/stravenky
  • Vzdělávací kurzy

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307