Obchodní zástupce

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Lokalita: Středočeský, Plzeňský,
Město: Plzeň

Hledáme obchodního zástupce pro německou firmu se zaměřením na strojírenský průmysl.

POPIS POZICE

– obchodní činnost ve svěřených regionech s prodejními artikly
– komunikace se zákazníky a napříč firmou
– schůzky se stávajícími klienty a vyhledávání nových zákazníků

– strojírenské vzdělání nebo technické studium zaměřené na strojírenství (min. středoškolské vzdělání)
– seriózní vystupování
– silná orientace na zákazníka, dovednost při řešení konfliktů
– vlastní iniciativa a výrazná schopnost od akvizice až po vyjednávání
– ochota cestovat a řidičský průkaz sk. B
– vysoká angažovanost, odolnost vůči stresu a spolehlivost
– vytrvalost a radost z prodeje
– znalost produktů Word/ Excel/ Office
– německý jazyk na komunikativní úrovni (komunikace s klienty a nadřízenými)

NABÍZÍME

– mzdové rozpětí 38.000- 55.000 kč dle zkušeností
– obchodní bonusy z prodaných produktů
– stravenka ve výši 70 Kč za každý den
– služební automobil (i pro soukromé účely)
– služební notebook a telefon
– 13. plat
– 25 dní dovolené
– flexibilní pracovní doba

KONTAKT

Tereza Kunešová
tereza.kunesova@manpower.cz
+420 607 059 604