Muncitor-Operator cu normă întreagă în fabrică

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Pardubický,
Město: Pardubice
Hledáme:Muže i ženy

Responsabilități:

  • Producția și montarea de radiouri auto
  • Inspecția, lipirea și înșurubarea radiourilor auto
  • Disponibilitatea de a lucra în echipă

POPIS POZICE

Pentru unul dintre clienții noștri din Pardubice Republica Cehă, suntem în căutare de muncitori și operatori pentru montarea și inspecția de radiouri pentru auto.

PROFIL KANDIDÁTA

Cerințe :

  • Îndemânare și responsabilitate
  • Vedere bună
  • Disponibilitatea de lucru în 3 schimburi
  • Atenție la detalii
  • Flexibilitate
  • Seriozitate

NABÍZÍME

Salariu și Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru modern, într-o companie de renume
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională într-un mediu tehnologic de ultimă generatie
  • Bonuri de masă
  • Spor de weekend
  • Sporuri pentru orele suplimentare lucrate
  • Concediu de 25 de zile pe an
  • Echipament de lucru adecvat
  • Cazare gratuită

KONTAKT

Mariana Ercin
mariana.ercin@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY