Manuální práce – volné víkendy, kariérní růst

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáte dlouhodobou spolupráci ve výrobní firmě, se kterou chcete společně růst? Vyhovuje Vám práce na ranní a odpolední směnu s volnými víkendy? Ve výrobě nejste žádný nováček, nebo jste

POPIS POZICE

Co Vás na této pozici čeká?

  • Jednoduché montování součástek na výrobní lince
  • Postupně se zaučíte na několika úsecích výrobní linky
  • Spolupráce s kolegy

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • Loajálnost – hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Týmový hráč

NABÍZÍME

Co bude Vaše odměna?

  • Práce na ranní a odpolední směnu s volnými víkendy
  • Možnost kariérního posunu
  • Možnost finančního růstu
  • Bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Extra přestávka navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Po zkušební době smlouva na dobu neurčitou

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz