Operátor/ka výroby, jednoduchá práce v Brně

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Společnost zabývající se telekomunikačními technologiemi, zajišťuje optické a bezdrátové technologie pro soukromé i veřejné subjekty, nabízí pracovní pozici Operátora ve výrobě.

POPIS POZICE

Práce není náročná a nevyžaduje předchozí zkušenosti ani praxi ve výrobě.

Jedná se různorodou drobnou manuální práci s optickými vlákny a jinými segmenty, jejich zapojování, kompletace výrobků, testování dle instrukcí a j. v Brně Slatina.

PROFIL KANDIDÁTA

Vítána je především manuální zručnost a také:

– pečlivost, důkladnost a trpělivost,

– dobrý zrak,

– +18 let,

– ochota pracovat ve třisměnném provozu.

NABÍZÍME

Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP a dále:

– mzdu od 120 Kč/h,

– benefity a bonusy odvíjející se od kvality odvedené práce a docházky,

– nástup možný do týdne,

– týden dovolené navíc,

– rodinná atosféra na pracovišti,

– možnost týdenních záloh.

a jiné.

Kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na tel. 530 506 987.

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz