Paint technical mixer – míchač barev

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Karlovarský, Ústecký,
Město: Kadaň

Pro menší firmu s rodinnou atmosférou hledáme kandidáta na pozici míchače barev. Zájemci zasílat své životopisy na mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz

POPIS POZICE

Tento pracovník (musí být muž s dobrým zdravotním stavem) připravuje barvu do výrobního procesu lakování. Dále po zapracování učí pozici technika lakování, což obnáší nastavení pistolí pro aplikaci barvy na poklice v lakovací kabině. Třísměnný provoz, 8 hodinové směny.

PROFIL KANDIDÁTA

– Praxi lakýrníka výhodou (jinak zaučíme)
– Zkušenosti s lakováním a mícháním barev výhodou
– Čtení technické dokumentace výhodou
– Spolehlivost, samostatnost
– Dobrý zdravotní stav
– Ochotu pracovat ve směnném provoze

NABÍZÍME

– Motivující mzdové ohodnocení
– Příspěvek na stravování
– 5 týdnů dovolené
– Stabilní práci na hlavní pracovní poměr

– Příjemné prostředí a dobrý kolektiv

Miroslav Koželuh

miroslav.kozeluh@manpower.cz