Externí logistik s VZV

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Skvělá pracovní nabídka v mezinárodní stabilní firmě s dlouholetou tradicí.

POPIS POZICE

– vykládka, nakládka materiálu
– přebalování a zaskladňování dílů
– doručování dílů k výrobním linkám, zásobování a odvoz
– obsluha VZV

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti a průkaz na VZV (i propadlý)

– čistý trestní rejstřík

– ochota pracovat v třísměnném provozu

– dobrá pracovní morálka

NABÍZÍME

– platové ohodnocení 25.667 Kč+0-5.133 Kč bonus/měsíc
– kantýna
– příspěvek na dojíždění, příspěvek na praní
– 13. plat
– 25 dní dovolené

Pokud máte zájem o tuto pozici, odpovězte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT

!!! Na telefonické reakce nebude brán zřetel !!!

KONTAKT

Klara Krivackova
klara.krivackova@manpower.cz
+420 727 901 423